FREE

Si opica!

A ja budem tvoj marketingový sensei, ktorý ti ukáže cestu.

Dusan Tatransky Follower

Chceš byť sám sebe pánom a neopičiť sa po iných?

Život je príliš krátky na to, aby si sedel v práci, ktorá ťa nebaví. Nezáleží na tom, či chceš byť umelec, freelancer alebo influencer. Podstatné je, že sa chceš živiť tým čo ťa baví. A preto chceš, aby ťa v online svete bolo vidieť a počuť. Problém je, že tvoj aktuálny marketing, ktorý si niekde odkukal, smrdí.

Ak chceš začať podnikať na voľnej nohe, musíš si uvedomiť, že keď budeš robiť to čo všetci ostatní, neprinesieš ľuďom žiadnu pridanú hodnotu a zanikneš v dave. Aby si využil svoj jedinečný potenciál naplno, a zaistil si stabilné miesto medzi freelancermi, potrebuješ niekoho, kto si tým už prešiel. Pomôžem ti prekonať prekážky na tvojej ceste k samostatnosti tým, že ti budem pravidelne zasielať email so všetkým, čo by si si mal premyslieť a vyskúšať. Napríklad veci ako:

BIZNIS IDEA

BIZNIS PLÁN

CENOTVORBA

PONUKA

PUBLIKUM

PRÁVNE VECI

Nepoužívam žiadne zaručené návody. Inšpirácia formou pravidelného emailu, ktorú ti ponúkam, spočíva v hľadaní funkčnosti a riešenia tvojej unikátnej situácie. 2x za mesiac ťa tak posuniem o krok bližšie k slobode.

Chcem spoznať viac zaujímavých ľudí, ktorí sa nechcú opičiť.

Staň sa mojim spolupútnikom. Každý mesiac v rovnaký deň 13. a 26. ti zašlem zdarma Dushido, pravidelný email o mojej ceste freelancingu, o práci a živote online.