FREE

Si opica!

A ja budem tvoj marketingový sensei, ktorý ti ukáže cestu.

Dusan Tatransky Follower

Chceš byť sám sebe pánom a neopičiť sa po iných?

Život je príliš krátky na to, aby si sedel v práci, ktorá ťa nebaví. Ale živiť sa podnikaním alebo na voľnej nohe si od teba vyžaduje okrem iného robiť aj marketing. A preto si zavítal na moju stránku. Pretože tvoj aktuálny marketing, ktorý si niekde odkukal, nikoho nebaví.

Ak si chceš v digitálnom svete zaslúžiť pozornosť, nemôžeš robiť to čo všetci ostatní. Lebo zanikneš v ruchu. Miesto toho si nájdi vlastnú cestu a staň sa v online svete hrdinom, ktorým si vždy chcel byť!

Aby som ti s tým pomohol poskytnem ti úplne zdarma kurz Buď Hrdina Online (300€). Vďaka jeho 12- tim levelom vo svojej komunikácii využiješ guerrilla marketingový prístup a vo svojich divákoch komunikáciou vzbudíš pocity ako:

OMG

WTF

LOL

WOW

PPČ

Nepoužívam žiadne zaručené návody. Spolu s príkladmi a praktickými úlohami ti v 12-tich leveloch podám zábavnou formou to najpodstatnejšie, čo potrebuješ vedieť, aby si v marketingu uspel vlastnou cestou.

Buď hrdina online

Pritiahni pohľady ľudí pre ktorých budeš hrdina. Nasledujúcich 12 mesiacov odo mňa do schránky vždy 13-teho dostaneš nový marketingový level. Čím skôr ho splníš, tým skôr sa dostaneš do ďalšieho. Ak prejdeš celým kurzom poskytnem ti zdarma poradenstvo, aby tvoj marketing naozaj šlapal.