Vitaj v mojom svete! Veľmi múdre rozhodnutie, že si sa sem prišiel pozrieť. 👀 
Neviem ako ty, ale ja som za posledné roky absolvoval veľa rôznych kurzov. Väčšinou boli krásne s vymakanými grafikami, videami, vlastnou aplikáciou a podobne. Tento bude iný, viac partizánsky a hravý. Bude sa zakladať iba na pár obrázkoch a písanom slove v podobe emailu. Ale pozor! Získaš v rámci neho aj moje osobné poradenstvo a pozornosť, čo iné kurzy neponúkajú. 

Hra má 12 levelov. Jeden level, jeden email a na konci jedna alebo viac úloh, ktoré musíš splniť, aby si mohol pokračovať ďalej. Za každú úlohu získaš istý počet banánov, aby si bol schopný uživiť sa na voľnej nohe. Skutočným Online Hrdinom sa staneš na samom konci, keď získaš všetkých 1000 banánov.

South Park


Ak poznáš seriál Mestečko South Park, možno ti je známa jedna zo starších epizód o Spoďárových škriatkoch (ak nie, môžeš si ju pozrieť v origináli TU). Títo škriatkovia sa uprostred noci vkradnú ľuďom do domácnosti a ukradnú im spodky. Odnesú ich potom do obrovskej podzemnej komory, kde ich skladujú na jednej veľkej kope. Prečo to robia?

Ako sa ukáže, je to súčasťou ich Master plánu, ako vybudovať vysoko úspešný business. Keď sa však škriatkov opýtaš, prečo zbierajú všetky tie spoďáre, povedia ti, že to je len Fáza 1.

Keď sa ich opýtaš, čo je Fáza 2, vysvetlia ti, že Fáza 3 je profit. Fáza 2 je úplnou záhadou. Nikto zo škriatkov netuší, čo je Fáza 2 a miesto toho, aby nad tým uvažovali, radšej zbierajú ďalšie a ďalšie spodky. S vidinou dosiahnutia Fázy 3, teda profitu.
Ty a ja sme tiež spoďárovými škriatkami, aj keď si to možno neuvedomuješ. Vždy, keď si čítaš nejaký pútavý príbeh, zaujímavý blog, pozeráš Youtube tutoriál, dokumenty, atď., tak v skutočnosti zbieraš spoďáre. A niekde v podvedomí dúfaš, že jedného dňa ti tieto čiastkové múdrosti a inšpirácie pomôžu k lepšiemu životu alebo profitu.

Tento kurz sa bude snažiť ti postupne objasniť, ale hlavne pomôcť realizovať Fázu 2! To znamená vymyslieť, ako využiť všetky tvoje schopnosti, vedomosti a kontakty, ktoré už máš, aby si sa dostal k Fáze 3 - profitu. Inak skončíš len s veľkou hromadou spodkov a tento kurz bude len ďalšími spodkami na kope.

Preto by si mal v tomto kurze vypracovať úlohy na konci každého levelu a riešenie mi poslať, ako odpoveď na môj email. Vďaka tomu postúpiš vo freelance hre a aj v praxi, v svojom marketingovom snažení. 👍 
Nebuď ako Spoďároví škriatkovia a začni realizovať svoju Fázu 2.

Úloha 1


Identifikuj a napíš mi svoj biznis nápad. (Aké sú tvoje schopnosti a záľuby? A ako to súvisí s tým, čo ľudia aktuálne potrebujú?)

Úloha 2


Identifikuj svoju misiu naprieč týmto kurzom a napíš mi ju jednou vetou. (Zamysli sa, kým by si sa v online svete chcel stať a čo tým dosiahneš?)
V nasledujúcom levele sa do sveta animovaných postavičiek ponoríme hlbšie a ja ti pomôžem vybrať si svojho hrdinu, s ktorým budeš online zdolávať jednotlivé výzvy.
tvoj
Dušan "Kde sú moje spodky" Tatranský

P.S.: riešenie úloh 1 a 2 mi pošli na email dusan@tatransky.sk a získaš odo mňa zdarma 15 minútovú konzultáciu tvojho nápadu.
LinkedIn
Medium
Website
Email
Copyright © WTF Factory s.r.o. | Všetky práva vyhradené.

Kurz Buď Hrdina Online má 3 úrovne obtiažnosti:

SAMOUK = každý deň dostaneš do schránky jeden z nasledujúcich 11 levelov a riešiš ich bez mojej pomoci. [Cena 50€]

MENTORING = každý týždeň dostaneš do schránky jeden z 11 levelov a na tvoje riešenie odo mňa dostaneš vždy feedback emailom. [Cena 250€]

VIP = každý mesiac dostaneš do schránky jeden z 11 levelov a ku tvojmu riešeniu si dáme 1h konzultáciou cez call. [Cena 750€]